Szkolenie z zakresu operacji „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” 12 października br.

Data opublikowania:

W związku z ogłoszeniem przez Zarząd Województwa Świętokrzyskiego naboru wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, zapraszam Państwa do udziału w spotkaniu informacyjnym, które dotyczyć będzie zagadnień związanych z ww. naborem.

Spotkanie odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach (sala lustrzana), w dniu 12.10.2022 r. – początek o godz. 10.00.

W związku z powyższym, uprzejmie proszę o przesłanie do dnia 10 października br. zgłoszenia osoby (jednej z danej instytucji) oddelegowanej do udziału w spotkaniu. Zgłoszenie należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na załączonym  formularzu.