Zaproszenie na drugie spotkanie dla wnioskodawców operacji z zakresu budowy dróg lokalnych w ramach PROW 2014-2020 w dniu 16 maja 2016 r.

Data opublikowania:

W poniedziałek 16 maja br. w siedzibie Świętokrzyskiego Biura Rozwoju Regionalnego w Kielcach (piętro III, sala nr 320) odbędą się spotkania dla przedstawicieli wnioskodawców, którzy złożyli wnioski o dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje typu Budowa dróg lokalnych. Celem spotkań jest wyjaśnienie wątpliwości, zgłaszanych przez wnioskodawców, związanych z rozstrzyganiem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego oraz zawieraniem umów o przyznanie pomocy w ramach programu.

Ze względów organizacyjnych prosimy wnioskodawców o przybycie na godzinę wyznaczoną w załączniku pn. Podział na grupy. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu na formularzu zgłoszeniowym – załącznik pn. Formularz zgłoszeniowy. Kartę zgłoszenia należy przesłać faxem na numer 41/343 86 74 lub pocztą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..